vineri, 7 mai 2010
Eclipse e mult mai tare ca 'New Moon' si 'Twilight' la un loc
Oprah Winfrey, realizatoarea emisiunii 'The Oprah Winfrey Show', le-a oferit fanilor filmelor 'Twilight' o vizionare a ultimei ecranizari din serie, 'Eclipse'.
Filmul se va lansa oficial la sfarsitul lunii iunie, insa cativa fani norocosi, care au facut parte din publicul emisiunii realizate de Oprah, au reusit sa vada pelicula la o ecranizare secreta 'Eclipse'.
Cei care au reusit sa vada pelicula inainte de vreme, au intrat pe contul lor de Twitter, unde si-au dat cu parerea despre film. Puteti sa cititi mai jos sa vedeti ce au avut de spus despre al treilea film din seria 'Twilight' - unii chiar l-au descris ca fiind mai bun decat precedentele parti la un loc, 'New Moon' si 'Twilight'.
@Vivian_Ortiz "Eclipse a fost nemaipomenit! De-abia astept sa vad si versiunea finala! Cel mai bun film de pana acum."
@CristalVaca "Tocmai am vazut Eclipse, e al dracului de incredibil."
@JustSoJazzyDiva "OMFG Twilight Saga Eclipse e super tare!!! Le-a dat clasa la 'New Moon' si 'Twilight'!!! A fost MINUNAT!! DA!!!"
@Courtneex3 "Dumnezeule!!! Eclipse a fost absolut EXTRAORDINAR. Mai bun decat New Moon & Twilight la un loc!"
@Nicolediscogrll "Tocmai am vazut Eclipse. Oh Dumnezeule. E cel mai bun film pe care l-am vazut. Scenele de lupta, scenele de dragoste, oh dumnezeule. M-am tinut de maini tot flmul si am plans si omfg. Nu e adevarat ce se intampla. Te iubesc Oprah. Nu veti fi dezamagiti, iar scenele de dragoste sunt super fierbinti. M-a excitat un pic."
@TrendingJB "Tocmai am vazut Eclipse!! Super film. Asta e tot ce spun."
@twilightskittle "ECLIPSE: CEL MAI BUN film din toata seria! A fost mai intim decat celelalte…iar propunerea pe care i-a facut-o a fost foarte emotionanta."
@AlphieLJ "Am fost la ecranizarea Eclipse facuta de Oprah si tot ce se scrie pe Twitter este adevarat. Foarte tare!"
Next
Hei!!Am publicat capitolul 20 din EL sueno de Crepusculo.
Anduta1993 a scris capitolul 2 partea a 3 din "Visul".
Yarinn a scris capitolul 20 din "Cum a vrut destinul"
Anda a postat capitolul 5 din La rascruce de sentiment.
Anda a scris capitolul 13 din "FLuturele noptii".
Anduta1993 a scris capitolul 2 partea a 3 din "Visul".
Yarinn a scris capitolul 20 din "Cum a vrut destinul"
Anda a postat capitolul 5 din La rascruce de sentiment.
Anda a scris capitolul 13 din "FLuturele noptii".
Breaking Dawn va fi lansat pe 18 noiembrie 2011
Cei de la Summit Entertainment au infromat ca ultimul film din franciza Twilight– The Twilight Saga:Breaking Dawn va fi lansat pe 18 noiembrie 2011.
Regizat de Bill Condon, nu se stie inca daca filmul va fi sau nu impartit in 2 parti. Motivul pentru care Summit nu a facut lumina in acest caz este cel mai probabil faptul ca se afla in negocieri cu protagonistii (Kristen Stewart, Robert Pattinson si Taylor Lautner) pentru un al cincilea film (actorii au semnat doar pentru patru).
Pana atunci, fanii Twilight se pot bucura de cel de-al 3-lea film al francizei, care va fi lansat luna viitoare.
“Eclipse” va avea premiera mondiala in cadrul LA Film Festival
Din pacate fanii nu vor avea acces la acest eveniment, avand in vedere ca este nevoie de invitatie pentru a face parte din spectatori.
6 zile in plus sau in minus nu sunt atat de multe, asa ca va invitam sa aveti rabdare.
Kristen Stewart va juca în pelicula On the Road
Kristen Stewart (Twilight), Sam Riley şi Garrett Hedlund fac parte din distribuţia lungmetrajului On the Road, regizat de Walter Salles, anunţă Hollywood Reporter. Filmul este o adaptare după cartea omonimă scrisă de Jack Kerouac, lansată în 1957.
Filmările sunt programate să înceapă în luna august, bugetul proiectului fiind estimat la 25 de milioane de dolari.
Jose Rivera (The Motorcycle Diaries) a scris scenariul adaptat după cartea lui Salles.
Cartea lui Kerouac, un roman cult care vorbeşte despre tinereţe şi libertate, a fost pentru prima dată publicată în 1957 şi a fost vândută în milioane de exemplare în întreaga lume.
Jose Rivera (The Motorcycle Diaries) a scris scenariul adaptat după cartea lui Salles.
Cartea lui Kerouac, un roman cult care vorbeşte despre tinereţe şi libertate, a fost pentru prima dată publicată în 1957 şi a fost vândută în milioane de exemplare în întreaga lume.
Papusi noi
Barbie si-a marit colectia Twilight, cu doua noi papusi: Alice si Victoria. Anterior, ei au scos pe piata papusile Edward, Bella si Jacob, dar papusa Jacob prezentand o eroare. Tatuajul de pe bratul sau fiind cu susul in jos.


Ce parere aveti? Seamana?
Sursa
Ce parere aveti? Seamana?
Sursa
Boo Boo Stewart la AMC Charity Event Benefitting Variety.
Pe 4 mai, actorul Booboo Stewart(Seth-Eclipse) a participat la evenimentul AMC Charity Event Benefitting Variety.
Poster nou Eclipse
Pacat ca nu este in HD... apropo... ati observat ca au aparut multe poze promotionale cu personajele, dar nici una cu Seth? Au aparut poze cu majoritatea varcolacilor, mai putin cu el... Si inca ceva... inca nu avem nici o idee cum arata Maria, Lucy ... Oare va mai urma o serie de poza promotionale? Sau fiindca Maria si Lucy nu au roluri foarte mari(dar totusi destul de importante pentru Jasper) nu apare nici o poza?
Poze promotionale cu Taylor pentru SNL
Iata un nou photoshoot cu Taylor pentru a promova emisiunea Saturday Night Live la care a aparut. Mai multe poze la ,,Aflati mai multe..."
Abonați-vă la:
Postări (Atom)













